biuro@utworki.com.pl

516 900 007, 512 777 222

Utworki.pl

Największy w Europie producent profesjonalnych aranżacji muzycznych w wielu formatach

Podkłady muzyczne karaoke dla wokalistów i zespołów

zobacz cennik >
  • pl

Nasza oferta


Katalog aranżacji muzycznychjaki oferujemy na naszej stronie jest największą bazą tytułów dostępną na polskim rynku podkładów muzycznych. Oferujemy najwyższą jakość produktów co potwierdza kilkadziesiąt tysięcy zadowolonych Klientów.
Nie skupiamy się wyłącznie na hitach, ale produkujemy również utwory niszowe, których nie usłyszysz w radio.

Dodatkowym atutem naszej oferty jest fakt, iż proponujemy jako jedyni w kraju utwory w wielu formatach: General Midi, Audio, mp3, PROF, Karafun, dedykowane pliki dla instrumentów Yamaha, Korg, Roland.

 

    General Midi Mp3+G PROF Karafun Music Styles for Roland Music Soft for Yamaha Music Soft for KORG Music Styles for YAMAHA Music Styles for KORG MP3


Jeśli nie jesteś jeszcze zdecydowany/zdecydowana
jaki format podkładu muzycznego będzie dla Ciebie odpowiedni, przeczytaj cenne podpowiedzi, które z pewnością pomogą Tobie w doborze najlepszego rozwiązania.


General Midi
General Midi potocznie zwany MIDI, to format, który stosowany jest najczęściej przez osoby posiadające instrumenty klawiszowe typu keyboard lub osoby, które chcą odtwarzać pliki w komputerze. Każdy plik General Midi (SMF0) zaopatrzony jest w tekst karaoke. Kupując u nas utwór w formacie General Midi otrzymujesz od nas 2 pliki midi (wersja PL z polskimi znakami stosowana do odtwarzania w komputerze jak również wersja EN do odtwarzania w instrumentach klawiszowych + plik z tekstem utworu (txt).

Format ten pozwala na ingerencję w tonację, tempo utworu jak również poszczególne ścieżki aranżacji. Pliki General Midi odtwarzać można na komputerze za pomocą programu VanBasco – dostępnego w dziale PROGRAMY.

Mp3
Jeśli potrzebujesz podkładu muzycznego do odtwarzania w urządzeniach AUDIO CD, mp3 czy w komputerze i chcesz samodzielnie nagrać go na płytę, teraz zrobisz to w kilka minut.

W ostatnim czasie odtwarzanie plików mp3 stało się również często spotykane za pomocą instrumentów takich jak KORG PA800, Roland BK-5 czy innych…


Decydując się na format mp3 musisz jeszcze określić czy podkład, który chcesz kupić ma być w wersji z linią melodyczną czy bez.
Pamiętaj, że oferowane przez nas aranżacje muzyczne zawsze nagrywane są w tonacjach takich jak oryginał. Dlatego, jeśli chcesz, by zakupiony przez Ciebie plik nagrany był w wygodnej dla Ciebie tonacji musisz powiadomić nas o tym wpisując odpowiednie informacje w uwagach.

PROF.
W dzisiejszych czasach Klienci są bardzo wymagający. Właśnie dla takich Klientów stworzyliśmy format PROF. Kierujemy go głównie do wokalistów, którzy nie lubią kompromisów. Format PROF. to zawodowe brzmienie, żywe gitary, czyli kwintesencja zawodowego podkładu muzycznego.
Podkłady muzyczne PROF. dostępne są w formacie mp3.

Karafun
Prowadzisz imprezy KARAOKE? Jesteś DJ’em KARAOKE?
Przez lata uparcie gromadziłeś setki plików w formacie general midi i chociaż nie byłeś zadowolony z ich brzmienia, nie wierzyłeś, że istnieje format plików, który pozwoli na ingerencję w tonacje, a zarazem poprawi jakość muzyczną Twojego podkładu.
Od teraz wszystko się zmienia!!!
Pobierając podkłady muzyczne w formacie KARAFUN otrzymujesz od nas plik o jakości muzycznej mp3 zaopatrzony w tekst karaoke. Do tego możesz ingerować w tonację utworu, decydować czy podkład ma być z linią czy bez. Korzystając z KARAFUN zmienisz tempo, a nawet nagrywasz wokal uczestnika!!!

Music Soft for YAMAHA
Jesteśmy autorami usługi Music Soft for Yamaha.
W tej usłudze oferujemy dedykowane pliki midi dla instrumentów YAMAHA.
Będąc właścicielem profesjonalnego keyboardu wykorzystuj jego możliwości wyłącznie dzięki naszej usłudze. Dokładny opis usługi znajdziesz w dziale FORMATY.